خدمات افزایش سرعت سایت

 • 2 ماه پشتیبانی رایگان
 • تضمین بازگشت وجه
 • تضمین سرعت زیر 3 ثانیه
 • بهینه سازی توسط متخصص سئو

تومان3.900.000

تعداد فروش
[wcj_product_total_sales]

خدمات افزایش سرعت سایت سرویس وردپرس به صورت تضمینی با دو ماه پشتیبانی رایگان ارائه میشود که در حال حاضر ارائه این سرویس غیرفعال میباشد و پیشنهاد میشود از خدمات افزایش سرعت سایت انجمن وب استفاده کنید که کاملا مورد تایید سرویس وردپرس میباشد و تمام مشکلات مربوط به سرعت وب سایت شما بصورت کامل بررسی و حل میشود،همچنین بعد از بهینه سازی توسط ما سرعت سایت به زیر 3 ثانیه میرسد که باعث بهبود تجربه کاربری و بهبود سئو صفحات سایت میشود این بهبود ها میتواند کمک بزرگی به سایت شما در افزایش فروش و جذب کاربران جدید کند.

 • تضمین 100% سرعت زیر 3 ثانیه
 • ارائه تخصصی
 • بیش از 1500 نمونه کار
 • فایل راهنما بعد از بهینه سازی

چرا سرعت سایت مهم است؟

اهمیت سرعت سایت

“در حال حاضر سرعت سایت همه چیز است” این جمله ایی میباشد که در سایت یوست (ارائه دهنده پرفروش ترین افزونه سئو که تشکیل شده از کارشناسان برتر سئو در دنیا میباشد) به آن اشاره شده و اهمیت سرعت سایت را مشخص میکند ، اما برای شفاف تر شدن اهمیت سرعت شما فکر کنید در گوگل یک جستجو انجام داده اید و بر روی یکی از نتایج کلیک کرده اید و میخواهید خیلی سریع محتوا مورد نظر خود را پیدا کنید ، اما بعد از کلیک روی یک سایت زمان زیادی میبرد تا سایت برای شما باز شود و صبر شما به اتمام میرسد در این صورت دکمه بازگشت را میزنید و به سایت دیگری مراجعه میکنید این موضوع برای تمام کاربران یکی میباشد و تمام افراد در صورت مواجه شدن با یک سایت کند آن سایت را ترک و سایت دیگر مراجعه میکنند و این یعنی افزایش بانس ریت و از دادن کاربران و بطور کلی گوگل سایت های کند رو دوست ندارد زیرا گوگل معتقد است سایت های کند به کاربران اهمیتی نمیدهند و در نتیجه اگر سرعت سایت شما کند باشد رتبه صفحات شما در گوگل نیز افت پیدا خواهد کرد در صورتی که سرعت وب سایت شما کند است از خدمات افزایش سرعت سایت ما استفاده کنید.

برای کاربری که اولین باره به سایت شما سر میزنه اهمیتی چندانی نداره محصولات و خدمات شما چقدر با کیفیت و عالیه و یا سایت شما چه امکاناتی داره ،در صورتی که سایت شما سریع نباشه هیچ کاربری نمیتونه محصول و یا خدمات شما رو برای خرید و یا استفاده بررسی کنه.

آیا سرعت سایت یکی از فاکتوری ها گوگل است؟

بله ،سرعت سایت یکی از فاکتور های اصلی و مهم میان 200 فاکتور سئو گوگل میباشد و حتی گوگل نیز در گوگل دولوپر بصورت مستقیم اشاره کرده سرعت سایت یکی از موارد تاثیر گزار در رتبه بندی میباشد زیرا مردم واقعا به سرعت یک سایت اهمیت میدهند ، همینطور تاثیر سرعت سایت در آینده به روی رتبه گوگل بیشتر خواهد شد و این یعنی وب سایت های کند ،کم کم ترافیک خود را به طور کلی از دست خواهند داد و در صورتی که سایت شما کند میباشد میتوانید با تعرفه و قیمت استثنایی خدمات سرعت وردپرس را تهیه کنید.

خدمات افزایش سرعت سایت

چگونه سفارش افزایش سرعت سایت دهم؟

برای سفارش کافیست پس از کلیک روی افزودن به سبد خرید آدرس سایت خود را در فیلد های مشخص شده وارد کنید و سپس ثبت سفارش کنید همینطور در ویدیو زیر به طور کامل روند سفارش خدمات سرعت آموزش داده شده است.

نمایش ویدیو درباره کاور ویدیو نحوه سفارش خدمات افزایش سرعت سایت

سوالات متدوال

بعد از بهینه سازی در آینده سرعت افت میکند؟

خیر ،پس از افزایش سرعت و بهینه سازی سرعت سایت شما افت نخواهد کرد و همینطور یک فایل pdf برای شما در پنل کاربری قرار میگیرد و با رعایت و انجام مواردی که در فایل گفته شده افت سرعت در آینده برای سایت شما اتفاق نخواهد افتاد.

تضمین بازگشت وجه دارید؟

بله ما تمام خدمات در سرویس وردپرس تضمین بازگشت وجه دارند ،در صورتی که سرعت سایت شما بهینه و به زیر 3 ثانیه نرسید هزینه پرداختی شما بصورت کامل و بدون هیچ شرایطی بازگشت داده خواهد شد .

آیا ظاهر سایت و طراحی بعد از بهینه سازی بهم میریزد؟

خیر هیچ تغییر و یا بهم ریختگی بعد از بهینه سازی در سایت شما ایجاد نیمشود ،ما در سرویس وردپرس خدمات افزایش سرعت سایت را بصورت تخصصی ارائه میدهیم و کارشاسان ما بطوری بهینه سازی انجام میدهند که تغییر و یا بهم ریختگی اتفاق نیفتد.

آیا نیاز به تغییر هاست هست؟

پس از ثبت درخواست کارشناسان ما بطور کامل سایت شما را بررسی خواهند کرد و در صورتی که نیاز به تغییر و یا ارتقا هاست و یا سرور باشد به شما اعلام میشود ،بصورت کلی اکثر وب سایت هایی که مشکل سرعت دارند مشکل از بهینه نبود سایت است و درصد کمی از وب سایت ها به دلیل هاست کندی سرعت دارند و به همین صورت اکثر سایت ها نیاز به تغییر هاست یا سرور ندارند.

خدمات افزایش سرعت سایت را فقط برای سایت های وردپرسی انجام میدهید؟

بله ،سرویس وردپرس بصورت متمرکز و تخصصی خدمات خود را فقط برای سایت های وردپرسی ارائه میکند و در صورتی که سایت شما جزو دیگر سیستم های مدیریت محتوا میباشد از این خدمات استفاده نکنید.

من از المنتور استفاده میکنم شنیده ام روی سرعت تاثیر دارد ،نیازی به تغییر هست؟

نیازی به تغییر و یا حذف نیست ،درست است که المنتور و صفحه ساز های دیگر روی سرعت تاثیر میگذارند و باعث کاهش سرعت میشوند اما با بهینه سازی اصولی سرعت سایت های المنتوری نیز افزایش و زیر 3 ثانیه میرسد.

سرعت پیشخوان وردپرس خوب نیست و زمان زیادی میبرد تا لود شود آیا حل میشود؟

بله ،ما میدانیم که برخی کاربران علاوه بر اینکه سرعت سایتشان کند است سرعت پیشخوان وردپرسشان هم کند است ، در سرویس سرعت سایت پیشخوان وردپرس را نیز بررسی و سرعتش را بهینه میکنیم.

نیاز به بهینه سازی بیش از یک سایت دارم ،تخفیف دارد؟

هر سفارش شامل بهینه سازی سرعت یک سایت است ،اما اگر نیاز به بهینه سازی چند سایت دارید میتوانید با ورود به حساب کاربری و ارسال تیکت کد تخفیف ویژه بهینه سازی چند سایت دریافت کنید.

چه موارد و کارهایی برای بهبود سرعت سایت انجام میدهید؟

به صورت کلی ما بیش از 100 مورد برای بهینه سازی سرعت سایت انجام میدهیم که برای هر سایت متفاوت است برخی مواردی که در خدمات افزایش سرعت سایت سرویس وردپرس انجام میشود در ادامه آمده است.

نمونه کارهای افزایش سرعت سایت

تصاویر و ویدیو برخی نمونه کار های خدمات سرعت سایت

نمونه پروژه 1 ،سرعت 1.5 ثانیه

نمایش ویدیو درباره کاور ویدیو شماره 1
نتیجه تست نمونه کار سرعت گوگل

افزایش سرعت سایت چه مزایایی دارد؟

بهبود تجربه کاربری

زمانی که سرعت لود یک سایت مناسب و زیر 3 ثانیه باشد کاربر تجربه خوبی خواهد داشت زیرا به مطالب و محتوایی که نیاز دارد خیلی سریع دسترسی پیدا خواهد کرد و زمان بیشتری را نیز در سایت خواهد ماند که از نظر گوگل هر چه کاربر زمان بیشتری را در یک سایت باقی بماند به دلیل اعتبار آن سایت است.

افزایش رتبه و بهبود سئو 

یکی از اصلی ترین فاکتور های گوگل سرعت یک سایت است و اگر سرعت یک سایت پایین باشد و زمان زیادی ببرد تا آن سایت برای کاربر لود شود ،ربات های گوگل رتبه آن سایت را کاهش میدهند ،در واقع زمانی که لود یک سایت زمان زیادی ببرد گوگل احساس میکند شما به کاربران خود اهمیتی نمیدهید و سایتی که به کاربر اهمیتی ندهد از نظر گوگل جایی در رتبه بندی گوگل ندارد.

کاهش بانس ریت 

یکی از دلایل اصلی افزایش بانس ریت یا نرخ پرش کاربران سرع پایین یک سایت است ،این یعنی زمانی که کاربر میخواهد وارد سایت شود بدلیل سرعت پایین مجبور است صبر کند تا سایت بارگذاری شود اما نکته اینجاست که کاربران بیشتر از 3 ثانیه صبر نمیکنند و در نهایت دکمه بازگشت را میزنند و روی نتیجه دیگری کلیک میکنند که این مورد باعث افزایش بانس ریت میشود با استفاده از خدمات افزایش سرعت سایت و بهینه شدن سرعت سایتتان بانس ریت کاهش می یابد.

چرا خدمات افزایش سرعت سایت سرویس وردپرس؟

چرا خدمات افزایش سرعت سایت

هر کاری تخصص لازم را نیاز دارد تا به بهترین شکل ممکن انجام شود در سرویس وردپرس برای ارائه خدمات ما بصورت تخصصی با تکنیک های حرفه ایی سرعت سایت شما را افزایش میدهیم و مطمئن میشویم در آینده نیز به همین صورت باقی بماند ،همینطور ما علاوه بر ارائه تخصصی به مدت یک ماه پشتیبانی برای پاسخ به سوالات شما ارائه میدهیم چهار دلیل اصلی که چرا ما را انتخاب کنید:

 1. ارائه تخصصی (بهینه سازی توسط متخصص)
 2. پشتیبانی یک ماهه
 3. تضمین زیر 3 ثانیه صد در صدی
 4. تضمین بازگشت وجه

نقد و بررسی‌ها

هنوز بررسی‌ای ثبت نشده است.

اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “خدمات افزایش سرعت سایت”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تعداد فروش
[wcj_product_total_sales]

تومان3.900.000